Leggings bërë me porosi
VR

 NA KONTAKTONI      

Porosinë e mostrës suaj   WZX - Prodhuesi profesional i fabrikës seamless 


Forca e fabrikës

Shantou WANZHANXING veshje CO. LTD. është një fabrikë BSCI certifikuar, prodhues me shumicë të Kinës, kompanitë më të mira presewear, duke mbuluar 13.500 metra katrorë. Fabrika insiston në konceptin e mbrojtjes ekologjike dhe mjedisore duke përdorur teknologjinë më të përparuar për të ofruar shërbime për markën tuaj. Ne kemi ofruar OEM&Shërbimet ODM për klientët nga e gjithë bota, SHBA, Britania e Madhe, AK, AU, de, etj. Çfarë mund të bëjmë për ju:


1.Ne mund të rregulloje produktet sipas kërkesave tuaja

2.Ne mund të bëjmë shpejt mostrat dhe t'i dorëzojmë ato në 7 ditë.

3. Ne mund të rregulloje logon për grupin tuaj.

4. Ne mund të personalizojmë ngjyrat që favorizoni.

5.Ne mund të bëjmë një produkt me madhësi plus me teknologji seamless.

6. Ne mund të rregulloje modelet që dëshironi.

       
        

Sework Workshop

Makinat në seminarin e qepjes importohen nga Japonia dhe operohen nga punëtorët e qepjes me përvojë.


        

Prerja stereoskopike 3D

Përdorni teknologjinë 3D tre-dimensionale të prerjes për të prerë në mënyrë të sigurt dhe efikase.        

Logo Transfer

Ne kemi një departament vulosje logo, e cila siguron shërbime të personalizuara të transferimit të nxehtësisë.


        

Departamenti i Dizajnit

Ekipi i lartë i dizajnit, me aftësi të pavarura të zhvillimit të produktit, prekni potencialin e tregut.Shërbimi i markës së fabrikës dhe certifikimi 

-Ne ju ofrojmë një shërbim profesional me një ndalesë / offline markë.


WZX është një prodhues me përvojë me shije me shije, furnizues të produkteve premium seamless veshje të tilla si formë të brendshme, sytjena, activewear, materniteti, etj objektet tona prodhuese janë të vendosura në Guandong, Kinë. Ne kemi një kapacitet mujor prej 750,000 copë / muaj. Ne aktualisht kemi klientë në BE, SHBA, Britani të Madhe, Australi dhe Afrikë. Në Shapewear me shumicë ne synojmë të zgjerojmë rrjetin tonë me shumicë në të gjithë botën. Ne gjithashtu bëjmë etiketë private / etiketë të bardhë harmewear prodhim të brendshme nëse kërkohet. Ne ofrojmë paketim, shërbime të transportit dhe të projektimit.        

       Etiketë larëse

        

           Tag

        

       Logo e transferimit të nxehtësisë

        

         Paketa e OPP-së të personalizuarBSCI Fabrika bashkëpunon me markën Nilit, një furnizues i certifikuar i OEKO-TEX100


         
         
         
Pse kemi zgjedhur seamless shapewear?


Veshje Seamless i referohet gërshetimit të një copë veshje cilindrike (pa seams anësore) me një makinë të vogël të veçantë rrethore në formën e thurur thurje dhe sipas programit kompjuterik para-projektuar, dhe pastaj përfunduar dhe ngjyrosjen e pjesës me ngjyrë fikse, Pas prerjes dhe qepjes së thjeshtë, është bërë e gatshme për tu bërë. 

1. Sepse nuk ka seams anësore, procesi i vazhdueshëm i gërshetimit të fibrave i bën rrobat të kenë shtrirje super, përtej rrobave të qepura;

2. Për të përmbushur nevojat e dizajnit të funksioneve dhe bukurisë së ndryshme, një shumëllojshmëri e strukturave të indeve mund të jenë të endura në rroba në një kohë, ndërsa lidhja dhe lidhja ndërmjet indeve dhe indeve janë të lidhura në mënyrë të përsosur. 

3. Një shumëllojshmëri e fibrave mund të përdoren për përzierjen e thurjes, në veçanti, ajo kombinon në mënyrë të përkryer avantazhet e fibrave elastike me fibra të tjerë, të cilët jo vetëm që pasqyrojnë komoditetin dhe bukurinë e fibrave por gjithashtu pasqyrojnë funksionin e të qenit të qëndrueshëm, të lahet, jo -Deformed dhe e lehtë për t'u kujdesur. 

4. Prandaj, artizanat seamless është veçanërisht i përshtatshëm për të veshur mbathje të endura dhe sportive, e cila është jashtëzakonisht e vëmendshme dhe e rehatshme, pa presion dhe siklet!        

Santoni Seamless Machine

Kontrollues i plotë i fijeve inteligjente që punon, për veshje pa ndërprerje.

        

Santoni Seamless Machine

Plotësisht automatike gërshetim të integruar duke formuar copa seamless.

        

Fije nilit

Bashkëpunoni me nilit Brand, një furnizues i certifikuar i Oeko-Tex100.

        

Proofing Programimi i Kompjuterit

Seamless Veshje Texture Design përmes programimit kompjuterik.
 Produkt 
Prodhuesi profesional seamless, ju japin jetë të shëndetshme seamless

Bodysuit

>>>>>>>>             

                           

Maternitet

>>>>>>>>             
                           

Kamisole

>>>>>>>>             
                           

Legjendar

>>>>>>>>             
                           

 
Yoga Yoga e grave të kontrollit të barkut Workout Yoga pantallona

 • Emri i produktit
  Femra yoga seamless
 • Prodhues 
  Fabrika e veshjeve Wangzhanxing (me shumicë)
 • Funksion
  Kontrolli i barkut, ngritja e nxehtësisë, shaperi i trupit
 • Ngjyrë
  Tregohet ((pranoni ngjyrën e personalizuar)
 • Madhësi
  S, m, l, xl, 2xl (pranoni përshtatur)
 • Materiali kryesor
  Nylon + SPANDEX
 • Makineri
  Santoni nga Italia
 • Fije
  Nilit nga Izraeli
 • Mostër 
  Mbështetje
 • OEM / ODM
  Pranoj
      

Tipar kryesor

 

Këto dollakë me bollëk të lartë janë bërë nga materiali ynë i butë, i shtrirë të teknologjisë së ngushtë që e bën djersën larg, dhe siguron mbulim kur përkulen ose grumbullohen. Made of najloni dhe material elastik, ky material i performancës do të mbajë gjatë gjithë stërvitjeve më të vështira. 


Këto dollakë të ngushtë për gratë shfaqin një Wide, të lartë rritje rrip me kontroll barku që shton mbështetje gjatë konturimit të formës suaj. Këto pantallona yoga shfaqin një logo reflektuese në pjesën e prapme të brezit. Pantallona të shkurtra të xhamave të grave janë të dizajnuara me brezin elastik më të lartë të belit të zgjeruar për një kontroll më të mirë të barkut, ofron të gjithë mbështetjen dhe ngjeshjen e butë për barkun dhe prapanicën tuaj. 


Pëlhura e frymëmarrjes dhe në modë do të bëjë Capri Workout Leggings Elastike Fitoni kurbën e trupit, ju mbani të veshur me breathable dhe mbani të thatë gjatë çdo workouts. Quick-thatë Capri Seamless Leggings përshtaten për të gjitha stinët, sidomos verës.  


Pantallona të shkurtra për stërvitje të grave, të ndërtuara me pëlhura të errët të errët me zeje të posaçme qepëse, ofrojnë mbulim total gjatë përkuljes, squatting dhe heqjes. Jo më shqetësuese për brekë të dukshme. Projektuar me teknologji të shtrirjes me 4 rrugë, pantallona të shkurtra yoga ju japin liri të madhe të lëvizjes që mund të dëshironi gjatë një stërvitjeje.  


Me shumicë& Oem& Odm

Profesionale Seamless Tights Leggings Fabrika, WZX i specializuar në Womens Seamless Fitness High Waisted Worlout Leggings, Seamless Waistband Leggings, Pyetni tani!


Përdorimi i trupit që formon ndërresaGratë veshin ditor


Forma e trupit është që të bëjë formën e trupit të përsosur duke shtyrë yndyrën, dhe forma e trupit do të përmirësohet mirë nëse veshin për një kohë të gjatë. Ndihmoni gratë të heqin qafe zakonet e këqija dhe të përmirësojnë formën e trupit. Të tilla si camel-back, gjoks gjoks, gjoks i sheshtë, dalëzim i oreksit, bel kovë, mollaqe yndyrë, mollaqe të sheshta, kofshë të trashë, këmbë rrepkë, dhe kështu me radhë. Natyrisht, gratë gjithashtu mund të mbajnë një kurbë lëvizëse duke veshur formimin e trupit.

               

Prodhimi i shtatzënisë bark


Ky lloj shaper trupit është përgjithësisht i përqendruar në gjoks, bark, gjymtyrë të ulët, të cilat janë pjesët me ndryshime të mëdha në pamjen për shkak të shtatzënisë dhe shpërndarjes, dhe mund të ndihmojnë zgjerimin e gjirit, tkurrjen e mitrës të shkaktuar nga ndryshimet e papritura në hormone, tërheqje elastike të lëkurës , etj.


Çfarë mund të kërkoni


1: Cila është koha juaj e dorëzimit?


Koha e dorëzimit në varësi të metodave të transportit. Zakonisht merr 3-7 ditë nëpërmjet UPS Express. 7-15 ditë nëpërmjet ajrit Express. 60 ditë nëpërmjet detit


2: A mund të vizitojmë fabrikën tuaj?


Mirëpritur ngrohtësisht. Sapo të kemi orarin tuaj, ne do të organizojmë ekipin e shitjeve profesionale për të ndjekur në rastin tuaj.


3: Cila është koha juaj kryesore?


Koha kryesore merr varet nga sasia. Artikujt në magazinë do të organizohen për të transportuar brenda 24-48 orëve. Artikujt e personalizuara të rregullohen brenda 15-30 ditëve të punës.


4. A pranoni OEM / ODM?


Ne mund të ofrojmë produkte OEM / ODM për kërkesat tuaja! Sasia minimale dhe çmimi varet nga kërkesat tuaja.


5.Do pranoni customization logo?


Ne mund të pranojmë Customization logo, MOQ: 1pcInformata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Contact Us
Take advantage of our unrivaled knowledge and experience, we offer you the best customization service.
How We Do It Meet And Define Global
The first thing we do is meeting with our clients and talk through their goals on a future project.
During this meeting, feel free to communicate your ideas and ask lots of questions.
Recommended
They are all manufactured according to the strictest international standards. Our products have received favor from both domestic and foreign markets.
They are now widely exporting to 200 countries.
chat_online
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Português Português bahasa Indonesia bahasa Indonesia Latin Latin 日本語 日本語 العربية العربية ภาษาไทย ภาษาไทย français français 한국어 한국어 Español Español italiano italiano русский русский Deutsch Deutsch Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文
Gjuha aktuale:Shqip