Lajmet e industrisë
VR

WZX-Pse të vishni topin me ngjeshje të trupit për formësimin e trupit të tankeve pa tela?

2021/07/28

Pse të vishni një kamisole kompresioni për formësimin e trupit të pjesës së sipërme të veshjeve me forma pa qepje?

-W Z X-

Najlonitop tanku i veshjeve të formës me frymëmarrje të mirë dhe efekt largues të lagështirës. Ekzistojnë stile të ndryshme të veshjeve të veshjeve, si p.sh.


Maja esenciale e veshjes së formës është një pjesë kyçe e rastësishme për t'u veshur me shtresa ose vetëm.


Jo vetëm që mund të vishet vetë, si një fustan i përditshëm, por është gjithashtu më funksional se një jelek i përditshëm, një xhaketë veshjesh formash që ndihmon në zbutjen e gungave dhe formësimin e figurës së një gruaje.


Kapaku i veshjeve të formës kontrollon barkun dhe formëson vijën e belit dhe e bën më të lehtë për gratë të veshin veshje të bukura në modë të grave.


Kapaku i rehatshëm i veshjeve të formës mund të vishet drejtpërdrejt si një veshje e përditshme dhe ka një shtrirje në 4 drejtime që është shumë elastike dhe nuk lidhet.


Të prodhuara nga najloni dhe material elastik me cilësi të lartë, ato nuk mbyten as në vapën e verës.


Ju gjithashtu mund të zgjidhni t'i personalizoni produktet tuaja të veshjeve të formës me fije funksionale dhe të shtoni fije me ndjesi të ftohta për t'i dhënë produkteve tuaja veshje modelesh edhe më shumë karakter.


Nëse dëshironi që sipërfaqja juaj e veshjes të vishet gjatë gjithë sezonit, gjithçka që ju nevojitet është najloni dhe material elastik dhe sipërfaqja e veshjes së formës mund të bëhet gjithashtu një bluzë termike e të brendshmeve dhe gjithashtu të formësojë trupin e grave kur vjen dimri.


Veshje formash për femra cami me sytjena me rrip që nuk gërmohet. Formuesi i trupit me kompresim të sipërm për femra jep një përshtatje super komode që përqafon kthesat e saj, i bën femrat të ndihen të mahnitshme ndërsa duken mahnitëse.


Prodhuesi i veshjeve të formës WZX është një fabrikë veshjesh formash nga Kina që mbështet personalizimin e të gjitha llojeve të veshjeve të formës. Ne prodhojmë veshje me forma të kualitetit të lartë që marrin frymë, të rehatshme dhe shumë elastike.


Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni


Email:wzx@wzxmart.com

WhatsApp: +86 13480808978


    


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Português Português bahasa Indonesia bahasa Indonesia Latin Latin 日本語 日本語 العربية العربية ภาษาไทย ภาษาไทย français français 한국어 한국어 Español Español italiano italiano русский русский Deutsch Deutsch Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文
Gjuha aktuale:Shqip