VR

  Një sytjena për shtatzëni është një sytjena që e vishni kur jeni shtatzënë. Mund të jetë çdo sytjena që ju përshtatet mirë dhe është e rehatshme. Disa gra preferojnë të veshin sytjena pa tela kur janë shtatzënë dhe disa gra preferojnë të mbajnë sytjena me kabllo. Këtu janë disa gjëra për të menduar kur vendosni nëse do të vishni sytjena me kabllo ose pa tela.

  Psytjenat e zakonshme përdorin teknologji pa probleme, të bëra nga najloni dhe material elastik, pëlhurë super e butë me frymëmarrje
sutjena pleqsh me mbështetje të plotë, për të cilën është jashtëzakonisht e rehatshme
veshja, brezi elastik mund të rregullojë ngushtësinë për hapësirë ​​të mjaftueshme për gjidhënien tuaj
foshnja, dizajni i skajit të qetë mund të hapë mbylljen e gjirit.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Português
bahasa Indonesia
Latin
日本語
العربية
ภาษาไทย
français
한국어
Español
italiano
русский
Deutsch
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
简体中文
繁體中文
Gjuha aktuale:Shqip