Klientët e Shangait kërkojnë një fabrikë të brendshme pa probleme për të përpunuar sutjenat dhe për të zgjedhur thurjen

2022/08/11

Autori: WZX -prodhues i veshjeve të formës

Herët këtë mëngjes, pronarja erdhi në departamentin e tregtisë elektronike të fabrikës së të brendshmeve pa qepje dhe më tha:“Kurseni, 500 sytjena pa probleme të bëra nga klienti juaj nga Shangai janë gati dhe dërgohen sot...  ”Redaktori është shumë i emocionuar. Duke menduar për këtë, ne kemi punuar në fabrikën e të brendshmeve pa qepje për më shumë se 3 muaj. Më në fund, mund të shohim pak dritë në internet. Klienti i Shangait na gjeti duke thurur përmes internetit në prill të muajit të kaluar.Më kujtohet se kur redaktori ishte ende duke studiuar jashtë, një telefon i çuditshëm thirri dhe pyeti:“A jeni një prodhues pa probleme? Ne duhet të përpunojmë një grup me sytjena të veçanta pa probleme, a mund ta bëni?”I thashë qartë,“Po, ne We We Knitting është një prodhues i specializuar në të brendshme pa probleme për 17 vjet, me aftësi të pavarura kërkimi dhe zhvillimi......”Dhe i sugjerova që të dërgonte një foto produkti, unë do t'ia tregoj atë projektuesit të fabrikës sonë të të brendshmeve pa probleme për t'u siguruar që mund të bëhet. Klienti më pas tha se sapo erdhi në Hangzhou në dy ditët e fundit, dhe u ndal pranë fabrikës sonë të të brendshmeve pa probleme për të parë dhe biseduar... Më pas, i dërgova klientit disa fakte dhe adresa të fabrikës sonë të të brendshmeve pa probleme.

Në fakt, për të qenë i sinqertë, kam ende disa murmuritje në zemrën time, a do të vijnë vërtet klientët në fabrikën tonë të të brendshmeve pa probleme? Në të kaluarën, kam marrë edhe shumë pyetje telefonike të klientëve, duke thënë se duan të vijnë në fabrikë për të vizituar dhe inspektuar vendin, por në fund nuk është asgjë. Të nesërmen herët në mëngjes (në fakt ishte e diel), wechat më lajmëroi se po vinte një mesazh. Pashë që ishte dërguar nga një klient, duke thënë se ishte rrugës dhe pritej të mbërrinte në fabrikën tonë të të brendshmeve pa probleme në orën 10:00 të mesditës! U ngrita shpejt dhe u ktheva në kompani për t'u përgatitur për ardhjen e klientit. Rreth orës 10:10, klienti telefonoi dhe tha se ishte te porta e fabrikës sonë të brendshme pa telashe. Zbrita poshtë për ta përshëndetur dhe një nga asistentët e tij. Në sallën e departamentit tonë të tregtisë elektronike, u ulëm dhe bëmë një prezantim mbi të brendshmet tona pa qepje. Klienti tha se ai po bënte pajisje mjekësore dhe së fundi po zhvillonte një sytjena për gratë shtatzëna, sepse gratë shtatzëna ushqehen me gji. dhe ushqyerja me gji.Do të sekretojë pak locion dhe do të kontaminojë sytjenat, gjë që nuk është e favorshme për shëndetin dhe sigurinë e fëmijëve. Prandaj, ata duan të prodhojnë një sytjena të thurura të veçantë për gratë shtatzëna, e cila kërkon veshje të qetë, elastike dhe të rehatshme.Në të njëjtën kohë, një ndërfaqe e vogël është projektuar në filxhanin e sytjena, e cila mund të vendoset lehtësisht në peceta higjienike të zëvendësueshme dhe të ngjashme. Tani në treg Është e vështirë të kesh këtë funksion në sutjenat tradicionale.

Në të njëjtën kohë, klienti gjithashtu dëshiron të shtojë një sasi të caktuar të funksionit të terapisë magnetike! Unë gjithashtu pyeta në mënyrë specifike z. Li, dizajnerin e vjetër të fabrikës sonë të të brendshmeve të thurura pa telashe, dhe mora përgjigjet që mund të bëjë fabrika jonë e të brendshmeve pa qepje. Pas dy konfirmimeve të mostrës, klienti gjithashtu parashtron disa ndryshime njëri pas tjetrit. Klienti i tretë zyrtar fillimisht bëri një porosi për 500 sytjena pa probleme, dhe më pas bëri porosinë për prodhim! Unë e vlerësoj vërtet besimin e klientëve të Shangait në fabrikën tonë të të brendshmeve dhe thurjes sonë pa probleme, dhe jam gjithashtu shumë mirënjohës për mbështetjen e zotit Wang, pronarit dhe stilistit z. Li të fabrikës së të brendshmeve pa probleme! Zgjidhni thurjen tonë për përpunimin pa probleme të të brendshmeve, 17 vjet prodhues profesionistë të veshjeve të brendshme pa probleme, të denjë për besimin tuaj! Numri i konsultimit: 2) :“”——markë e famshme! Numri i kontaktit: 2: E-mail/E-mail: @qq.com --- Redaktor përgjegjës: Jemi për departamentin e tregtisë elektronike–.

veshje formash -prodhues i veshjeve të formës

NA KONTAKTONI
Vetëm na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë se ju mund të imagjinoni.
Dërgoni kërkesën tuaj

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Português
bahasa Indonesia
Latin
日本語
العربية
ภาษาไทย
français
한국어
Español
italiano
русский
Deutsch
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
简体中文
繁體中文
Gjuha aktuale:Shqip