Produkte
LEXO MË SHUMË

Veshmbathje Wanzhanxing është prodhuesi më i mirë Shapewear, ne fokusohemi në mbathje seamless, shapewear, activewear custom, vishen elast dhe prodhim të amornitetit. Produktet tona përfshijnë Shapewear Dress Slip, Shapewear Thong, Kohëzgjatja e Kontrollit, Shapewear Bodysuit, Bra Sport dhe Sport Leggings. Përveç kësaj, ne mund të ofrojmë ODM& Shërbimi OEM.

Shapewear të Furnizuesit të Grave të WZX-së, kontrolli i barkut të barkut më të zbehur
Shapewear të Furnizuesit të Grave të WZX-së, kontrolli i barkut të barkut më të zbehur
Gratë e belit Trajneri i plotë Shapewear UnderBust Slimming Mid-Thigh Shaper Butt Lifter ShapewearKy shaper slimming trupit është bërë nga cilësi të lartë elastike, mëndafshi, të rehatshme butë, dhe breathable pëlhurë, corset leoters brendshme të brendshme të përbërë nga najloni dhe material elastik. Kjo bodysuit tipik mund të vishen gjatë gjithë ditës, duke formuar lehtë belin e përsosur dhe kurbën e hip, ju jap një kurbë më të butë sexier t'ju ndihmojë të dukeni të mëdhenj në veshje / kostume, dhe të bëni trupin tuaj nuk ka gunga ose gunga ose bulks, për të pasur një orë të bukur Figura, duke bërë tërheqëse.
WZX Compression Compression Tummy Control Seamless BodySuit Me shumicë Shapewear Furnizuesit
WZX Compression Compression Tummy Control Seamless BodySuit Me shumicë Shapewear Furnizuesit
Gratë Trajner Bodyuit Tops Slim Plotë Shapewear Seamless Sexy v qafë leotard bodysuitBodysuit pa mëngë për gratë përdorin zejtari të veçantë bëjnë kompresim të fortë në pjesën e mesme, përfundon belin& bark& Mbrapa, forcon barkun tuaj dhe mbrapa mrekullueshme, gjithashtu mund të fshehin gungat dhe bulges në të dyja anët për të pakësuar belin tuaj, ju jap një figurë të bukur hoorglass. Kjo bodysuit seamless për gratë me një sytjena është një dizajn klasik i ulët V-qafë, kolarbone juaj, gjinjtë dhe fytyra do të jenë të pastërta. Topat pa mëngë të grave mund të vishen me sytjena tënde të preferuar, e cila ndihmon për të hequr vijën e gjoksit dhe tregon formën e orëve seksuale sexy.
Pantallona të shkurtra të maternitetit WZX gjatë mbështetjes së barkut OEM OEM
Pantallona të shkurtra të maternitetit WZX gjatë mbështetjes së barkut OEM OEM
Shkathtësia e Maternitetit të Gruas Shporta të brendshme të shtresës së lartë të shtresës së lartëKy Materniteti Shapewear Shtasless PustHorts Shapewear ofron një përplasje të butë, mbrapa dhe hip nën veshjet e ngushta, krejtësisht të errët, fsheh të gjitha gungat dhe gunga, dhe siguroi mbështetjen e barkut.4-rruga shtrirje dhe e rehatshme, mbajnë barkun e nënës me vend të mjaftueshëm për të rritet. Bërshat e butë dhe miqësore të najlonit shapewear të padukshëm në fustanin e lindjes, të sigurta në mënyrë rigoroze për shëndetin e shtatzënisë. Mama mund të veshin atë në ndonjë rast të rëndësishëm, dush për foshnjë, photoshoot materniteti, si dhe për veshin e përditshme.
WZX Women's Full Slip SPAGHETTI SPAGHETTI STRAP Shapewear Prodhuesi OEM OEM
WZX Women's Full Slip SPAGHETTI SPAGHETTI STRAP Shapewear Prodhuesi OEM OEM
Slip i plotë për gratë nën vishen SPAGHETTI SPAGHETTI Rrip gjatësia e gjurit rrëshqet ndërresa nëntokësoreKy veshje tunike është bërë nga peshë e lehtë është bërë nga materiale të frymëmarrjes, ndjenja e prekjes së pëlhurave është e qetë dhe e rehatshme. Është pothuajse e pamundur të rezistosh vibra të rastësishme të veshjes së smokës së verës. Dizajni i saj simpatik është një fustan i rastësishëm i verës që ka një rrip spageti turd dhe neckline në formë lugë që mund të bëjë ekranin tuaj të përsosur të klavikulit, dhe dizajn me dy shtresa shton një ndjenjë elegance dhe nuk do të shohin përmes. Stili klasik: stili i drejtë është i përshtatshëm për figurat e njerëzve, dhe mbulimi i plazhit të pezullimit bazë është i përsosur për më shumë raste.
Shërbimi i Customization Brand

Shërbimet e Design / 7-Dita e shpejtë Proofing / Plus-size Produkt / Mbrojtja e mjedisit Ngjyrosje / Private Logo Printime / Dorëzimi i shpejtë / Ekipi i komunikimit profesional

VESHJE WANZHANXING CO LTD. është një fabrikë e certifikuar BSCI. Ne ofrojmë klientëve tanë me BodySuit Premium Seamless Shapewear, të brendshme themelore të përditshme, activewear me porosi, më të mirë Shapewear për bark dhe bel dhe produkte të lindjes të qëndrueshme, për të kombinuar shërbimin e klientit të klasit botëror. Ne ofrojmë shërbime të projektimit dhe rrobaqepës sipas kërkesës së klientit me ekipin e komunikimit profesional.

Produkti që prodhuam është të gjitha ngjyrosja e mbrojtjes së mjedisit.

Ne mund të bëjmë prova të shpejta 7-ditore dhe printim privat logo.

A po kërkoni një prodhues më të mirë Shapewear? Këtu jemi, ju lutemi na dërgoni një email ose Whatapp dhe dikush nga ekipi ynë do të kthehet tek ju brenda 12 orëve.

 • Fabrika e verifikuar

  Fabrika ka certifikim BSCI. Fije ka certifikim OEKO-TEX.

 • Ekipi profesional i RD

  Një ekip profesional krijon produkte të modës dhe më të mirë të trupit dhe personalizon markat e personalizuara për konsumatorët.

 • Makina seamless në madhësi të shumëfishta

  Workshop seamless me 12 inç - 19 inç makina santoni. Ajo mund të prodhojë madhësi të ndryshme dhe produkte plus madhësi.

 • Dorëzimi i shpejtë

  Kapaciteti i mjaftueshëm i prodhimit dhe ofrimi i shpejtë.

  Më shumë se dhjetë vjet përvojë në fabrikat e eksportit.

 • 2004+
  Krijimi i kompanisë
 • 300+
  Personeli i kompanisë
 • 13500+
  Zonë e fabrikës
VESHJE WANZHANXING CO LTD.

VESHJE WANZHANXING CO LTD. është një prodhues profesional Shapewear, duke mbuluar një sipërfaqe prej 13.500 metra katrorë, me kapacitet të mjaftueshëm të prodhimit dhe shpërndarje të përpiktë. Ne kemi ofruar OEM&Shërbimet ODM për klientët nga e gjithë bota, SHBA, Britania e Madhe, CA, AU, de dhe kr, etj.

Fabrika insiston në konceptin e mbrojtjes ekologjike dhe mjedisore duke përdorur teknologjinë më të përparuar për të ofruar shërbime për markën tuaj:

1. Një ekip i lartë i dizajnit i dedikuar, duke ofruar dizajn të pavarur të bodysuit në formë dhe korrigjim 7 ditësh.

2. Punëtoria inteligjente seamless, me makina Santoni prej 12 inç -19 inç të importuara nga Italia.

3. Bashkëpunoni me Brand Nilit, një furnizues i certifikuar i OKO-TEX100.

4. ngjyrosjen e mjedisit dhe veshjet e veshjeve pa ngjyrë.

5. Custom Shërbimi juaj i markës përfshin logo, paketim, tag logo, etj.

6. Ekipi profesional i shërbimit të klientit ofron shërbim efikas.

Ne jemi një prodhues profesional Shapewear. "Inovacioni, efikasiteti, integriteti" është parimi i shërbimit të kompanisë sonë dhe kultura e korporatave.

Ne shpresojmë që bashkëpunimi i sinqertë me ju.

I përshtatur për ju tendencat e fundit të brendshme të brendshme / me shumicë Shapewear / veshje me porosi.

WZX Dust-Free lagështi-provë Magazina Real Shfaq Shapewear Company
WZX Dust-Free lagështi-provë Magazina Real Shfaq Shapewear Company
WZX është një fabrikë të specializuar në BSCI eksportuar në shumë vende rreth botës për 16 vjet, ka një rrjet global të shitjes dhe një gamë të gjerë të klientëve të përbërë nga tregtarët me shumicë, shitësit, dhe markave të gjithë botën në 7 kontinente dhe 53 vende.Videoja është në lidhje me punën e përditshme të paketimit fabrikës tonë, depo është e pa pluhur dhe lagështi-provë. kur sendet kalojë të gjitha inspektimet, ata do të dorëzohen në këtë departament për paketim dhe të anijeve.A jeni duke kërkuar për një prodhues të produkteve Shapewear, të brendshme, ose të lindjes të grave?Nuk duken më tej. Ju jeni në vendin e duhur!
Procesi WZX Hekurosje e Seamless fabrika e prodhimit
Procesi WZX Hekurosje e Seamless fabrika e prodhimit
WZX seamless brendshme Prodhuesi Fabrika është njëTop Kompanitë shapewear dhe furnizuesit me shumicë shapewear.Kjo është video e procesit hekurosje, stafi ynë është duke punuar shumë në punëtorinë hekurosje.Ne kemi një proces shumë bazë mostër për produktet tona Shapewear, të brendshme, Activewear, dhe lindjes.Ne mbështesim shërbimin me porosi mostër si dizajn me porosi dhe të ofrojë shërbim me një ndalesë markë.Këmbëngulur në prodhimin e produkteve të kualitetit të lartë na bën të marrë sukses. Dhe ne do të donim për të marrë sukses me ju.
Procesi i dizajnit të mostrës WZX të programimit të stilit të personalizuar për prodhuesit e brendshëm oem odm
Procesi i dizajnit të mostrës WZX të programimit të stilit të personalizuar për prodhuesit e brendshëm oem odm
Kur marrim dizajnin tuaj, ne do të shqyrtojmë harton për të parë nëse ato janë brenda aftësive tona prodhuese. Nëse është një artikull ne jemi të interesuar dhe ju pranoni kuotën tonë, hapi tjetër është procesi i marrjes së mostrave. Kuzhinier ynë do të dizajnoni me porosi në kompjuter për të dalë me programimin e produktit, atëherë do të lidhë makinën me programim, makina seamless do të prodhojë produktin në varësi të programimit, mostra e parë vjen.Me shumicë Professional Shapewear Prodhuesit, Furnizuesit me Shapewear me shumicë, prodhues WZX seamless brendshme, ne garantojmë cilësinë më të mirë dhe çmimin më të ulët, për detaje të mëtejshme në lidhje me produktet tona ju lutemi na kontaktoni!
WZX Fast Dorëzojë paketë të mirë prodessional Prodhuesi
WZX Fast Dorëzojë paketë të mirë prodessional Prodhuesi
Ne jemi prodhuesit profesional dhe furnizuesit në Kinë që e specializuar në ofrimin e produkteve të kualitetit të lartë të përshtatur.Departamenti paketim përbëhet prej më shumë se 70 staf me përvojë.inspektimit gjilpërë do të kryhet para se të gjitha mallrat janë boxed për të siguruar se nuk ka produkte metalike në të gjitha mallrat boxed për të garantuar sigurinë e mallrave.Ne kemi zgjidhje perfekte në të gjitha aspektet e procesit të gërshetim: prodhimi mënyrë, transportit materiale, teknologji endje, dhe të mirëmbajtjes makinë.Si një shapewear shumicë Prodhuesit, pa përmbajtje, të rehatshme për të veshin, çmim të arsyeshëm për shitje me shumicë.Vetëm të ndjehen të lirë për hetim!
NA KONTAKTONI

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani

Emër
Telefon
E-mail
Emri i Kompanise
Përmbajtje