Вести од индустријата
VR

WZX-Зошто да носите компресија на резервоарот за обликување на телото без шевови?

2021/07/28

Зошто да носите компресорска камизола за обликување на каросеријата во резервоарот за безшевни облици?

-Ш Ш Х-

Најлонпокрив на резервоарот за обликување со добра дишеност и ефект на отстранување на влага. Постојат различни стилови на тенџере за облекување, како што е тенџерето за облекување со отворена биста, безжични елеци за облекување, елеци за облекување со долна и широки ремени, женска облека за облеки со камизола со вграден градник и различни стилови служат за различни цели.


Резервоарот од суштинско значење за облекување е клучно секојдневно парче за носење слоевито или самостојно.


Резервоарот не само што може да се носи самостојно, како дневна камизола, туку е и пофункционален од секојдневниот елек, тенџере за облекување што помага да се измазнуваат грутките и да се обликува женската фигура.


Тенкот за облекување е контрола на стомакот и обликување на половината и им олеснува на жените да носат убава модерна женска облека.


Удобниот тенџере за облекување може да се носи директно како секојдневна облека и има истегнување во 4 насоки што е многу растегливо и не се врзува.


Направени од висококвалитетен најлон и спандекс, не се затнат дури ни во летните горештини.


Можете исто така да изберете да ги приспособите вашите производи за облекување со функционални предива и да додадете предива со чувство на ладно за да им дадете уште поголем карактер на вашите производи за облека.


Ако сакате вашиот тенџере за облекување да се носи цела сезона, се што ви треба е најлон и спандекс, а тенџерето за облекување може исто така да стане термички горен дел за долна облека и исто така да ги обликува телата на жените кога ќе дојде зимата.


Женска облека за обликување ками со градник со ремен што не се вкопува. Женскиот обликувач на тело со компресија дава супер удобно вклопување што ги прегрнува нејзините облини, прави жените да се чувствуваат неверојатно додека изгледаат неверојатно.


Производителот на облека за обликување WZX е фабрика за облека од Кина која поддржува приспособување на сите видови облека за обликување. Ние произведуваме висококвалитетни врвови за облекување кои се дише, удобни и многу еластични.


За повеќе информации ве молиме контактирајте не


Е-пошта:wzx@wzxmart.com

WhatsApp: +86 13480808978


    


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --
Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English Português Português bahasa Indonesia bahasa Indonesia Latin Latin 日本語 日本語 العربية العربية ภาษาไทย ภาษาไทย français français 한국어 한국어 Español Español italiano italiano русский русский Deutsch Deutsch Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文
Тековен јазик:Македонски