Производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Wanzhanxing Облека е најдобар облик производител, ние се фокусираме на беспрекорна долна облека, обликувани, обичај Activewear, лизгачки фустан и производство на мајчини производи. Нашите производи вклучуваат обликот на облекување, олицетворение, контролни гаќи, обликувани бои, спортски градник и спортски хеланки. Покрај тоа, можеме да обезбедиме ODM& ОЕМ услуга.

WZX женски обликувач снабдувач Tummy контрола Слимер тело Shaper обичај направен
WZX женски обликувач снабдувач Tummy контрола Слимер тело Shaper обичај направен
Женски половината тренер целосна облик на обликувани подрачјето на слабеењето на задниот дел од бедрото задникОва слабеење тело Shaper е направен од квалитетни високо-еластични, свилени, удобни меки и дише ткаенина, корсет Lootards долна облека елек составен од најлон и спандекс. Оваа типична боеста може да се носи цело ден, лесно обликување на совршената крива на половината и колкот, да ви даде неспокојна сексуална крива да ви помогне да изгледате одлично во облека / костуми и да го направите вашето тело без грутки или испакнатини или bulks, за да имате прекрасен песочен часовник Слика, со привлекување привлечност.
WZx Tummy Tummy контрола Бесшевни Bodysuit големо олицев добавувачи
WZx Tummy Tummy контрола Бесшевни Bodysuit големо олицев добавувачи
Женски половината тренер Bodysuit врвови тенок целото тело обликувани Бесшевни секси V вратот Leotard ЕлкилаБолсот без ракави за жени користи специјална изработка на фирмата на средниот дел, го обвива половината& Стома& назад, го затегнува вашиот стомак и назад неверојатно, исто така, може да ги скрие испакнатини и испакнатини на двете страни за да го намали вашиот половината, ви даде убава песочна бројка. Оваа беспрекорна боиза за жени со градник е класичен дизајн на V-V-вратот, вашата клучна коска, гради и лице би било добро негувани. Женските врвови без ракави може да се носат со вашиот омилен градник, кој помага да се подигне линијата на градите и ја покажува сексиот песочен оглас.
WZX мајчинство шука шорцеви над стомакот поддршка OEM ODM
WZX мајчинство шука шорцеви над стомакот поддршка OEM ODM
Женски породилни обликувани шорки непрекинато висока половината бременост долна облекаОваа породилна обликувана беспрекорна бременост Boyshort Shapewear обезбедува мазна судрат, назад и колк под тесни фустани, сосема непроѕирни, ги крие сите испакнатини и грутки, и обезбеди поддршка на стомакот.4-насочен удар и удобност, држете го мајчиниот стомак со доволно простор до Расте. Мека и пријателка за најлон обликувани гаќи невидливи во мајчинството, строго безбеден за здравјето на бременоста. Мама може да го носи во било која важна прилика, туш за бебиња, фотограф на мајчинство, како и за дневно абење.
WZX Women's целосна лизга прилагодлив шпагети лента облик производител OEM ODM
WZX Women's целосна лизга прилагодлив шпагети лента облик производител OEM ODM
Целосна лизга за жените под облекување Прилагодливиот Spaghetti лента колена должина се лизга облека ноќОвој туника фустан е направен од лесен е изработен материјал за дишење, чувство на допир на ткаенина е мазна и удобна. Тоа е речиси невозможно да се спротивстави на случаен-кул вибрации на лето без ракави замав фустан. Неговиот шармантен дизајн е обичен летен фустан кој има Turdy Spaghetti ремен и лажица облик на деколте што може да го направи вашиот Clavicle совршен дисплеј, и двослоен дизајн додава чувство на елеганција и нема да се види преку. Класичен стил: Директниот стил е погоден за бројки на повеќе луѓе, а основниот прекин на плажата за суспензија е совршена за повеќе прилики.
Услуга за прилагодување на брендот

Дизајн Услуги / 7-дневна брза проверка / плус-големина Производ / заштита на животната средина Боење / Приватно лого Печатење / брза испорака / професионален комуникациски тим

Wanzhanxing Apparel Co. Ltd. е BSCI сертифицирана фабрика. Ние им нудиме на нашите клиенти премија безшевни обликувани боизери, основни дневни долна облека, обичај Activewear, најдобра облик за стомачни и половини и одржливи производи од мајчинство, за да ја комбинираат услугите на клиентите од светска класа. Ние обезбедуваме дизајн услуги и прилагоди според барањето на клиентот со професионален тим за комуникација.

Производот што го произведуваме е боење на заштита на животната средина.

Ние можеме да направиме 7 дена брзо проверување и печатење на приватното лого.

Дали барате најдобар производител на обликувања? Тука сме, ве молиме пратете ни е-пошта или whatp и некој од нашиот тим ќе ви се врати во рок од 12 часа.

 • Потврдена фабрика

  Фабриката има BSCI сертификација. Yarn има Oeko-Tex сертификација.

 • Професионален тим за РД

  Професионалниот тим создава модерен и најдобри производи за обликување на бои и ги прилагодува персоналните брендови за клиенти.

 • Бесшевни машини во повеќе големини

  Бесшевни работилници со 12 инчи - 19 инчи Сантони машини. Тоа може да произведе различни големини и плус големина производи.

 • Брза испорака

  Доволно производствен капацитет и брза испорака.

  Повеќе од десет години искуство во извоз фабрики.

 • 2004+.
  Основање на компанијата
 • 300+.
  Персонал на компанијата
 • 13500+.
  Фабрика област
Wanzhanxing Apparel Co. Ltd.

Wanzhanxing Apparel Co. Ltd. е професионален облик на производителот, покривајќи површина од 13.500 квадратни метри, со доволен производствен капацитет и навремена испорака. Ние нудиме OEM&ODM услуги на клиенти од целиот свет, САД, Велика Британија, CA, AU, DE и KR, и др.

Фабриката инсистира на концептот на еколошка и заштита на животната средина при користење на најнапредната технологија за да обезбеди услуги за вашиот бренд:

1. Висок дизајн тим посветен, обезбедување на независни обликувани Bodysuit дизајн и 7-дневна брз бесплатен.

2. Интелигентна беспрекорна работилница, со 12 инчи -19 инчи Santoni машини увезени од Италија.

3. Соработувајте со Nilit Brand, Oko-Tex100 сертифициран снабдувач на предиво.

4. Боење на животната средина и беспрекорна облека.

5. Прилагодете ја вашата бренд услуга Вклучете лого, пакување, ознака за лого, и др.

6. Професионалниот тим за услуги на клиентите обезбедува ефикасна услуга.

Ние сме професионални обликувани производител. "Иновации, ефикасност, интегритет" е принцип на нашата компанија и корпоративна култура.

Со нетрпение очекуваме искрена соработка со вас.

Прилагодени за вас најновите трендови на беспрекорна долна облека / големопродажба на бои / обичај ActiveWear.

WZX прашина водоотпорни Магацински вистинско шоу shapewear компанијата
WZX прашина водоотпорни Магацински вистинско шоу shapewear компанијата
WZX е фабрика BSCI специјализирана за извоз на многу земји низ целиот свет за 16 години, има глобална мрежа на продажби и широк спектар на клиенти се состои од трговците на големо, трговците на мало, и брендови во целиот свет во 7 континенти и 53 земји.Видеото е за секојдневната работа на пакување на нашата фабрика е, склад е прашина и влага-доказ. кога предмети се помине сите инспекции, тие ќе бидат доставени до Одделението за пакување и испорака.Дали сте во потрага за еден производител на shapewear, долна облека, или мајчинство производи на жените?Не гледам понатаму. Вие сте на вистинското место!
WZX Даска за процесот на Бесшевни фабрика за производство
WZX Даска за процесот на Бесшевни фабрика за производство
WZX лесна облека производителот Фабрика еТоп shapewear друштва и големо shapewear добавувачи.Ова е видео на процесот Даска, нашиот тим е напорна работа на работилницата Даска.Имаме многу основни процес примерок за нашите производи shapewear, долна облека, activewear, и мајчинство.Ние ја поддржуваме сопствен примерок услуга како сопствен дизајн и да се обезбеди услуга бренд еден-стоп.Инсистирањето на производство на високо квалитетни производи ни прави добивање на успех. И ние би сакале да се добие успех со вас.
WZX примерок дизајн процес на сопствени стил програмирање за машински OEM ODM Бесшевни производител на долна облека
WZX примерок дизајн процес на сопствени стил програмирање за машински OEM ODM Бесшевни производител на долна облека
Кога ќе го добиеме вашиот дизајн, ќе ги разгледаме дизајните за да видиме дали се во рамките на нашите производствени способности. Ако тоа е предмет за кој сме заинтересирани и ја прифаќате нашата понуда, следниот чекор е процесот на земање примероци. Нашиот готвач ќе го прилагоди дизајнот на компјутерот за да излезе со програмирањето на производот, тогаш тоа ќе ја поврзе машината со програмирање, безшевни машина ќе го произведе производот во зависност од програмирањето, првиот примерок се појавува.Производствени производител на големопродажба на големо, добавувачи на големопродажба, WZX Бесшевни долна облека Производител, ние гарантираме најдобар квалитет и најниска цена, за повеќе детали за нашите производи ве молиме контактирајте со нас!
WZX Брз испорака добар пакет засоцијален производител
WZX Брз испорака добар пакет засоцијален производител
Ние сме професионални производители и добавувачи во Кина кои специјализирани за обезбедување на висококвалитетни прилагодени производи.Одделот за пакување се состои од повеќе од 70 искусни вработени.Изворната инспекција ќе се спроведува пред сите стоки да се осигураат дека нема метални производи во сите кутии за да се обезбеди сигурност на стоката.Имаме совршени решенија во сите аспекти на процесот на ткаење: производство на нарачки, материјален превоз, технологија за ткаење и одржување на машината.Како производители на големо обликувани, без ограничување, удобно да се носат, разумна цена за големопродажба.Само да се чувствувате слободни да истрага!
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Ако имате повеќе прашања, пишете ни

Име
Телефон
Е-пошта
име на компанија
содржина